Bilhandlare / Bilfirma Transportbilscenter i Slagsta | Riddermark Bil

Transportbils-center Stockholm Slagsta

Välkomna till vår transportbilsbutik i Slagsta.
Vi på Riddermark Bil har Sveriges största utbud av begagnade transportbilar och lätta lastbilar, tveka inte på att kontakta oss vid frågor gällande fordon för både fritid och företag.

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lördag: 10.00-18.00
söndag: 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Fittja Backe, 145 53 Norsborg

Försäljning
Deniz

Deniz Polat

Försäljning

073-526 75 50

deniz.polat@riddermarkbil.se

Johan

Matilda Nilsson

Försäljning

073-534 24 06

matilda.nilsson@riddermarkbil.se

Julia

Julia Ohlsson

Försäljning

076-698 32 96

julia.ohlsson@riddermarkbil.se

Pierre Debastion

Pierre Debastion

Försäljning

079-098 20 82

pierre.debastion@riddermarkbil.se

Sabri Mathlouthi

Sabri Mathlouthi

Försäljning

079-067 64 50

sabri.mathlouthi@riddermarkbil.se

Zico Lahijani

Zico Lahijani

Försäljning

070-698 89 71

zico.lahijani@Riddermarkbil.se

Edvin Taheri

Edvin Taheri

Försäljning

073-511 25 68

edvin.taheri@riddermarkbil.se

Anders Jacob

Anders Jacob

Försäljning

076-696 96 51

anders.jacob@riddermarkbil.se

Nikola Milovanovic

Nikola Milovanovic

Försäljning

073-532 73 89

nikola.milovanovic@riddermarkbil.se

Emre Gül

Emre Gül

Försäljningschef

.

emre.gul@riddermarkbil.se

Hampus

Hampus Lundqvist

Försäljningschef

.

hampus.lundqvist@riddermarkbil.se