Store to Door
Angående COVID-19
Vi erbjuder idag hemleverans av din bil till hela Sverige för dig som vill.
Vi säkerställer att all vår personal är symtomfri varje dag, såväl säljare som chaufförer detta för ert och vårt bästa. Läs mer här!

Store to Door 

Se hela sortimentet för Store to Door genom att klicka här.

Välkommen till Riddermark Store To door.
Vi är som en e-handel - fast bättre!

Hos oss har du möjlighet att köpa bilar direkt från vår produktionsanläggning, innan bilarna transporterats ut till någon av våra butiker.
Våra säljare hjälper dig med dina frågor och funderingar, samt med all administration och tråkigt pappersarbete. På det sättet kombinerar du bekvämligheten med en e-handel med vår personliga service vilket ger dig möjligheten att göra en trygg bilaffär hemifrån soffan.

Unika fördelar till dig som Store to Door-kund:
- Kostnadsfri hemleverans i hela landet.
- 7 dagars ånger- och bytesrätt.
- Leverans till din dörr inom 48h.

Att bilarna tar en genväg direkt hem till dig från vårt biltest och verkstad sparar både tid, miljö och kostnader. Därmed har vi möjlighet att alltid erbjuda extra förmånliga priser till dig som Store to door kund.

Se hela sortimentet för Store to Door genom att klicka här.

Tveka inte på att kontakta oss vid frågor.
storetodoor@riddermarkbil.se
08-57214003


Abraham Hanna
Försäljning

076-698 41 51

abraham.hanna@riddermarkbil.se

Fabian

Fabian Klavetoft
Försäljning

076-696 89 80

fabian.klavetoft@riddermarkbil.se


Jacob Rydén
Försäljning

076-696 67 37

jacob.ryden@riddermarkbil.se

Julia

Julia Ohlsson
Försäljning

076-698 32 96

julia.ohlsson@riddermarkbil.se

Samuel

Samuel Reijers
Försäljning

073-504 34 32

samuel.reijers@riddermarkbil.se

Gabriel

Gabriel Miko
Försäljning

079-060 51 53

gabriel.miko@riddermarkbil.se

Milos

Milos Aleksov
Försäljning

073-506 96 12

milos.aleksov@riddermarkbil.se 


Jennifer Nozlihn
Försäljning

079-060 51 26

jennifer.nozlihn@riddermarkbil.se

Stina

Stina Hedell
Försäljning

070-230 24 36

stina.hedell@riddermarkbil.se