Store to Door

Store to Door 


Välkommen till Riddermark Store To door. Vi är som en e-handel - fast bättre!

Nu har du möjlighet att köpa bil från hela vårt sortiment var i landet du än bor. Du genomför köpet helt och hållet online.

Våra kunniga onlinesäljare på Store to Door hjälper dig med dina frågor och funderingar, samt med all administration och tråkigt pappersarbete. På det sättet kombinerar du bekvämligheten med en e-handel med vår personliga service vilket ger dig möjligheten att göra en trygg bilaffär hemifrån soffan.

Unika fördelar till dig som Store to Door-kund:
- Hemleverans i hela landet.
- 7 dagars ånger- och bytesrätt.
- Expressleverans till din dörr inom 48h.

För att ta del av erbjudandet måste du alltså genomföra ditt köp genom en Store to Door säljare. Det vill säga, köpa din bil online, utan att besöka en av våra bilhallar.

Gör som hundratals andra per månad, köp din drömbil tryggt och enklet online. Se vårt breda sortiment av upp till 2000 bilar här.

Tveka inte på att kontakta oss vid frågor.
storetodoor@riddermarkbil.se
08-57214003

Robin Raske

Robin Raske
Försäljning

073-543 65 43

robin.raske@riddermarkbil.se


William Ahnfeldt
Försäljning

073-534 21 64

william.ahnfeldt@riddermarkbil.se


Oskar Sunding
Försäljning

070-605 88 03

oskar.sunding@riddermarkbil.se


Kevin Berg
Försäljning

073-527 05 06

kevin.berg@riddermarkbil.se

Stina

Stina Hedell
Försäljning

070-230 24 36

stina.hedell@riddermarkbil.se

Johan

Johan Pettersson

Försäljningschef

Johan.Pettersson@riddermarkbil.se