Bilhandlare / Bilfirma i Slagsta | Riddermark Bil

Slagsta

Välkomna till vår butik i Slagsta.
Här hittar ni alltid över 130 begagnade bilar för omgående leverans.   

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Fittja Backe, 145 53 Norsborg

Försäljning
Alexis

Alexis Louca

Försäljning

073-5342164

Alexis.louca@riddermarkbil.se

Alexander

Isa Danial

Ställföreträdande Driftledare

073-507 37 93

isa.danial@riddermarkbil.se

Alexander

Nirar Yosefe

Försäljning

070-660 17 39

nirar.yosefe@riddermarkbil.se

Johan Söderberg

Johan Söderberg

Försäljning

070-341 20 43

johan.soderberg@riddermarkbil.se

Joakim Öberg

Joakim Öberg

Försäljning

073-5329512

Joakim.oberg@riddermarkbil.se

Adam Olsson

Adam Olsson

Försäljning

070-6988973

Adam.olsson@riddermarkbil.se

Anders Jacob

Anders Jacob

Försäljning

076-696 96 51

anders.jacob@riddermarkbil.se

Anders

Patricia Wilhelmsson

Försäljning

070-248 99 34

patricia.wilhelmsson@riddermarkbil.se

Mattias

Mattias Halef

Försäljning

070-213 07 10

mattias.halef@riddermarkbil.se

Nikola Milovanovic

Nikola Milovanovic

Försäljning

073-532 73 89

nikola.milovanovic@riddermarkbil.se

Cristian

Cristian Oskarsson

Ställföreträdande Driftledare

073-502 08 61

cristian.oskarsson@riddermarkbil.se

Alexander

Alexander Rhawi

Ställföreträdande Säljchef

070-848 33 10

alexander.rhawi@riddermarkbil.se