Slagsta

Välkomna till vår butik i Slagsta.
Här hittar ni alltid över 130 begagnade bilar för omgående leverans.   

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Fittja Backe, 145 53 Norsborg

Försäljning
Sebastian

Patrik Evers

Försäljning

076-306 80 03

patrik.evers@riddermarkbil.se

Alexander

Shiva Azadi

Försäljning

073-534 21 64

shiva.azadi@riddermarkbil.se

Alexander

Isa Danial

Försäljning

073-507 37 93

isa.danial@riddermarkbil.se

Alexander

Nasir Abduljabbar

Försäljning

073-532 98 49

nasir.abduljabbar@riddermarkbil.se

Alexander

Kevin Boode Lindblom

Försäljning

070-698 89 73

kevin.lindblom@riddermarkbil.se

Alexander

Nirar Yosefe

Försäljning

070-660 17 39

nirar.yosefe@riddermarkbil.se

Alexander

Johan Söderberg

Försäljning

070-341 20 43

johan.soderberg@riddermarkbil.se

Anders

Axel Wikström

Försäljning

073-537 08 55

axel.wikstrom@riddermarkbil.se

Anders

Amir Hafez

Försäljning

073-506 59 85

amir.hafez@riddermarkbil.se

Anders

Patricia Wilhelmsson

Försäljning

070-248 99 34

patricia.wilhelmsson@riddermarkbil.se

Mattias

Mattias Halef

Försäljning

070-213 07 10

mattias.halef@riddermarkbil.se

Anders

Nikola Milovanovic

Försäljning

073-532 73 89

nikola.milovanovic@riddermarkbil.se

Cristian

Cristian Oskarsson

Ställföreträdande driftchef

073-502 08 61

cristian.oskarsson@riddermarkbil.se

Alexander

Alexander Rhawi

Ställföreträdande säljchef

070-848 33 10

alexander.rhawi@riddermarkbil.se

Henrik

Henrik Grunning

Säljchef

henrik.grunning@riddermarkbil.se