Bilhandlare / Bilfirma i Slagsta | Riddermark Bil

Slagsta

Välkomna till vår butik i Slagsta.
Här hittar ni alltid över 130 begagnade bilar för omgående leverans.   

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Fittja Backe, 145 53 Norsborg

Försäljning
Alexander

Isa Danial

Försäljning

073-507 37 93

isa.danial@riddermarkbil.se


Konstantinos Galaktios

Försäljning

073-529 47 43

konstantinos.galaktios@riddermarkbil.se

Sebastian

Sebastian Åkerlund

Driftledare

076-310 64 08

sebastian.akerlund@riddermarkbil.se

Johan Söderberg

Johan Söderberg

Försäljning

070-341 20 43

johan.soderberg@riddermarkbil.se

Adam Olsson

Adam Olsson

Försäljning

070-6988973

Adam.olsson@riddermarkbil.se

Mattias

Mattias Halef

Försäljning

070-213 07 10

mattias.halef@riddermarkbil.se

Nikola Milovanovic

Nikola Milovanovic

Försäljning

073-532 73 89

nikola.milovanovic@riddermarkbil.se

Cristian

Cristian Oskarsson

Ställföreträdande Driftledare

073-502 08 61

cristian.oskarsson@riddermarkbil.se

Alexander

Alexander Rhawi

Försäljningschef

.

alexander.rhawi@riddermarkbil.se

Amir Hafez

Amir Hafez

Försäljning

073-506 59 85

amir.hafez@riddermarkbil.se