Bilhandlare / Bilfirma i Slagsta | Riddermark Bil
Angående COVID-19
Vi erbjuder idag hemleverans av din bil till hela Sverige för dig som vill.
Vi säkerställer att all vår personal är symtomfri varje dag, såväl säljare som chaufförer detta för ert och vårt bästa. Läs mer här!

Slagsta

Välkomna till vår butik i Slagsta.
Här hittar ni alltid över 130 begagnade bilar för omgående leverans.   

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Fittja Backe, 145 53 Norsborg

Försäljning
Alexander

Isa Danial

Ställföreträdande Driftledare

073-507 37 93

isa.danial@riddermarkbil.se

Alexander

Nirar Yosefe

Försäljning

070-660 17 39

nirar.yosefe@riddermarkbil.se

Sebastian

Sebastian Åkerlund

Driftledare

076-310 64 08

sebastian.akerlund@riddermarkbil.se

Johan Söderberg

Johan Söderberg

Försäljning

070-341 20 43

johan.soderberg@riddermarkbil.se

Adam Olsson

Adam Olsson

Försäljning

070-6988973

Adam.olsson@riddermarkbil.se

Anders

Patricia Wilhelmsson

Försäljning

070-248 99 34

patricia.wilhelmsson@riddermarkbil.se

Mattias

Mattias Halef

Försäljning

070-213 07 10

mattias.halef@riddermarkbil.se

Nikola Milovanovic

Nikola Milovanovic

Försäljning

073-532 73 89

nikola.milovanovic@riddermarkbil.se

Cristian

Cristian Oskarsson

Ställföreträdande Driftledare

073-502 08 61

cristian.oskarsson@riddermarkbil.se

Alexander

Alexander Rhawi

Försäljningschef

070-848 33 10

alexander.rhawi@riddermarkbil.se