Vi är tillgängliga 08-24, 7 dagar i veckan. Sälj, köp & byt bil utan att lämna hemmet med landets snabbaste chaufförsservice.

Webblager

Riddermark bil är Sveriges största återförsäljare av begagnade bilar. Vi har över 4000 leveransklara bilar i lager som kan levereras kostnadsfritt med landets smidigaste leveranser, och vi tar alla möjliga bilar i inbyte. Köp, byt eller sälj din bil i någon av våra 15 butiker. Eller använd dig av vår kostnadsfria chaufförsservice och gör bilaffären tryggt hemma hos dig. Våra chaufförer hämtar eller lämnar din bil hemma hos dig inom 24h, oavsett var i landet du bor. Varje dag hjälper vi över 300 kunder med sin bilaffär. Varmt välkommen att testa oss du med! Öppettider telefon: Mån-sön 08.00-00.00.  Öppettider för butik: Mån-Fre 09.00-19.00 Lör 10.00-18.00 Sön 10.00-16.00  Läs mer på riddermarkbil.se  Varmt välkomna! 

Telefontider

Mån - Sön: 08:00 - 24:00

Webblager

Välkomna att kontakta oss vid frågor om din bil.
Vi finns här för dig före, under och efter din bilaffär.
Vår målsättning är att svara på ditt mail inom 24h.

se våra bilar i lager

Här kan ni hitta oss

Malmbyvägen 24, 64547, Strängnäs

08-591 122 30

Medarbetare Webblager

avatar

Johan Pettersson

Regional Sales Director

johan.pettersson@riddermarkbil.se
avatar

Edvin Taheri

Regional Sales Director

edvin.taheri@riddermarkbil.se
avatar

Benjamin Berggren

Teamleader / Exportansvarig

073-545 32 69benjamin.berggren@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Oskar Sunding

Försäljningschef

oskar.sunding@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Olivia Jaber

Teamleader / Exportansvarig

072-142 90 84olivia.jaber@riddermarkbil.se
avatar

Ipeter Ahnell

Affärsutveckling

ipeter.ahnell@riddermarkbil.se
Engelska
avatar

Jennie Rydholm

Teamleader / Exportansvarig

072-146 64 85jennie.rydholm@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Kawar Zakhoy

Försäljningschef

076-585 71 52kawar.zakhoy@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Malin Svennblad

Kreditanalytiker

021-540 08 10malin.svennblad@riddermarkbil.se
avatar

Diana Ktesh

Leverans administratör

073-599 01 06diana.ktesh@riddermarkbil.se
ArabiskaEngelskaSvenska
avatar

Emre Bozdag

Medarbetare/säljare Strängnäs

076-557 27 68emre.bozdag@riddermarkbil.se
avatar

Deniz Kucukyasar

Platsansvarig Strängnäs

076-275 62 64Deniz.k@riddermarkbil.se
avatar

Oscar Grönstedt

Försäljningschef Outbound

076-268 61 96oscar.gronstedt@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Christel Söderberg

Försäljning

070-400 36 20christel.soderberg@riddermarkbil.se
Svenska
avatar

Henry Cereceda

Content Coordinator

072-085 72 02henry.cereceda@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Alexander Zajec

Leverans administratör

072-143 69 78alexander.zajec@riddermarkbil.se
EngelskaKroatiskaSvenska
avatar

Zayn Khalaf

Leverans administratör

072-141 92 39zayn.khalaf@riddermarkbil.se
ArabiskaEngelskaSvenska
background