Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Tyresö

Välkomna till Riddermark Bil Tyresö.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Mediavägen 20, 135 48, Tyresö tyreso@riddermarkbil.se 08-36 13 33
Tyresö

Gustav Heynes

Driftledare

079-067 05 92 gustav.heynes@riddermarkbil.se

Joakim Ericsson

Försäljningschef

joakim.ericsson@riddermarkbil.se
Försäljning

Ali Aziz Eslamieh

Försäljning

079-066 10 58 ali.aziz@riddermarkbil.se

Daniel Shirazi

Försäljning

072-148 25 95 daniel.shirazi@riddermarkbil.se

Stefan Mitic

Försäljning

073-866 63 84 stefan.mitic@riddermarkbil.se

Christopher Janes

Försäljning

072-142 23 06 christopher.janes@riddermarkbil.se

Charbel Jawas

Försäljning

076-724 31 34 charbel.jawas@riddermarkbil.se

Oscar Wård

Försäljning

076-722 50 41 oscar.ward@riddermarkbil.se

10

Butiker

2000

Alltid minst 2000 bilar i lager

180

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693