Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Transportbilscenter Stockholm - Slagsta

Välkomna till vår transportbilsbutik i Slagsta. Vi på Riddermark Bil har Sveriges största utbud av begagnade transportbilar och lätta lastbilar, tveka inte på att kontakta oss vid frågor gällande fordon för både fritid och företag.

Öppettider

Mån - Fre: 08:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Fågelviksvägen 9, 145 53, Norsborg transportbilscenterstockholm@riddermarkbil.se 08-522 227 88
Transportbilscenter Stockholm

Ismail Kan

Affärsområdeschef transportbilsförsäljning

070-441 46 45 ismail.kan@riddermarkbil.se

Hampus Lundqvist

Försäljningschef

070-344 64 40 hampus.lundqvist@riddermarkbil.se

Emre Gül

Försäljningschef

073-528 24 36 emre.gul@riddermarkbil.se
Försäljning

Deniz Polat

Försäljning

073-526 75 50 deniz.polat@riddermarkbil.se

Edvin Taheri

Försäljning

073-511 25 68 edvin.taheri@riddermarkbil.se

Matilda Nilsson

Försäljning

073-534 24 06 matilda.nilsson@riddermarkbil.se

Nikola Milovanovic

Försäljning

073-532 73 89 nikola.milovanovic@riddermarkbil.se

Anders Jacob

Försäljning

076-696 96 51 anders.jacob@riddermarkbil.se

Zico Lahijani

Försäljning

070-698 89 71 Zico.lahijani@riddermarkbil.se

Sabri Mathlouthi

Försäljning

079-067 64 50 sabri.mathlouthi@riddermarkbil.se

Jasmin Selimovic

Försäljning

079-098 06 16 jasmin.selimovic@riddermarkbil.se

Victor Tjernberg

Försäljning

072-143 22 16 victor.tjernberg@riddermarkbil.se

Aaron Rathipalan

Försäljning

072-083 15 07 aaron.rathipalan@riddermarkbil.se

Ludvig Johansson

Försäljning

072-147 56 98 ludvig.johansson@riddermarkbil.se

Vincent Jansson

Försäljning

072-085 76 06 vincent.jansson@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693