Täby

Välkomna till Riddermark Bil i Arninge, Täby. Här hittar ni alltid över 120 leveransklara begagnade fordon i lager.

Öppettider

Midsommarafton & Midsommardagen: stängt

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Måttbandsvägen 3A, 187 66, Täby taby@riddermarkbil.se 08-583 502 90
Försäljning

Ismail Lalami

Försäljningschef

ismail.lalami@riddermarkbil.se

Sivan Younan

Försäljning

076-319 98 28 sivan.younan@riddermarkbil.se

Benjamin Berggren

Försäljning

070-550 85 67 benjamin.berggren@riddermarkbil.se

Ammar Al-Dallal

Försäljningchef

076-696 57 39 ammar.aldallal@riddermarkbil.se

Arvin Mras

Försäljning

079-098 06 91 arvin.mras@riddermarkbil.se

Oliver Dahl

Försäljning

076-495 48 53 oliver.dahl@riddermarkbil.se

Rodan Ulusoy

Försäljning

076-319 06 44 rodan.ulusoy@riddermarkbil.se

10

Butiker

2000

Alltid minst 2000 bilar i lager

180

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som 79.1k andra, köp din bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Midsommarafton & Midsommardagen: stängt

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693