Vi är tillgängliga 08-24, 7 dagar i veckan. Sälj, köp & byt bil utan att lämna hemmet med landets snabbaste chaufförsservice.

Inköp

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg i din bilförsäljning.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 16:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Inköp

Välkomna att kontakta oss vid frågor om din bil.
Vi finns här för dig före, under och efter din bilaffär.
Vår målsättning är att svara på ditt mail inom 24h.

Här kan ni hitta oss

Gustavslundsvägen 18, 16751, Bromma

010-332 22 33

Här hittar ni oss

Medarbetare Inköp

avatar

Erika Norr

Head of valuation

08-572 144 99erika.norr@riddermarkbil.se
avatar

Stefan Jovanov

Key Account Manager

070-551 23 81stefan.jovanov@riddermarkbil.se
avatar

Jonatan Thilander

Försäljningschef

073-532 98 49jonatan.thilander@riddermarkbil.se
avatar

Johan Gustavsson

Privatinköpare

076-698 40 27johan.gustavsson@riddermarkbil.se
avatar

Andreas Fomin Gabrielsson

Privatinköpare

079-098 24 41andreas.fomin@riddermarkbil.se
avatar

Perham Rahmani

Privatinköpare

072-083 01 88perham.rahamn@riddermarkbil.se
EngelskaPersiskaKurdiskaSvenska
avatar

Abdirahman Aadan

Privatinköpare

072-085 03 07abdirahman.aadan@riddermarkbil.se
avatar

Jakob Stodolski

Privatinköpare

072-148 73 08jakob.stodolski@riddermarkbil.se
EngelskaPolskaSvenska
avatar

William Thander

Inköpsadministratör

076-696 91 29william.thander@riddermarkbil.se
avatar

Malin Svenblad

Inköpsadministratör

070-698 89 71malin.svennblad@riddermarkbil.se
avatar

Alexander Wange

Privatinköpare

073-866 69 74alexander.wange@riddermarkbil.se
avatar

Gvidas Rekasius

Privatinköpare

072-141 45 84gvidas.rekasius@riddermarkbil.se
avatar

Hamza Zubidat

Inköpsadministratör

073-582 15 36hamza.zubidat@riddermarkbil.se
avatar

Rickardo Duvaler

Privatinköpare

079-066 40 14rickardo.duvaler@riddermarkbil.se
avatar

Philip Claesson

Privatinköpare

070-698 97 93philip.claesson@riddermarkbil.se
avatar

Jesper Thilander

Inköpsadministratör

079-099 27 97jesper.thilander@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Edris Nekzada

Privatinköpare

073-867 59 41edris.nekzada@riddermarkbil.se
EngelskaPersiskaSvenska
avatar

Alexander Björshammar

Privatinköpare

070-748 90 06alexander.bjorshammar@riddermarkbil.se
avatar

Herman Karlsson

Inköpsadministratör

072-142 02 41herman.karlsson@riddermarkbil.se
Svenska
avatar

William Vonfluck

Privatinköpare

073-671 82 81william.vonfluck@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Fredrik Bäckman

Privainköpare

073-867 59 04fredrik.backman@riddermarkbil.se
EngelskaSpanskaSvenska
avatar

Christodoulos Kitsos

Privatinköpare

076-495 48 53christodoulos.kitsos@riddermarkbil.se
GrekiskaEngelskaSvenska
background