Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Inköp

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg i din bilförsäljning.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 16:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Inköp

Välkomna att kontakta oss vid frågor om din bil.
Vi finns här för dig före, under och efter din bilaffär.
Vår målsättning är att svara på ditt mail inom 24h.

privatinkop@riddermarkbil.se

Här kan ni hitta oss

Gustavslundsvägen 18, 16751, Bromma

010-332 22 33

Här hittar ni oss

Medarbetare Inköp

avatar

Erika Norr

Head of valuation

08-572 144 99erika.norr@riddermarkbil.se
avatar

Lavin Barzani

Inköp Transportbilar

073-509 64 82lavin.barzani@riddermarkbil.se
avatar

Kadir Oguz

Inköpsadministratör

072-145 84 31kadir.oguz@riddermarkbil.se
avatar

Robin Johansson

Privatinköpare

073-597 08 17robin.johansson@riddermarkbil.se
avatar

Daniel Barvehed

Inköpsadministratör

070-748 90 06Daniel.barvehed@riddermarkbil.se
avatar

Jonatan Thilander

Försäljningschef

073-532 98 49jonatan.thilander@riddermarkbil.se
avatar

Jesper Johansson

Privatinköpare

079-067 79 73jesper.johansson@riddermarkbil.se
avatar

Andreas Fomin Gabrielsson

Privatinköpare

079-098 24 41andreas.fomin@riddermarkbil.se
avatar

Ester Öhman

Inköpsadministratör

079-065 66 89ester.ohman@riddermarkbil.se
avatar

Perham Rahmani

Privatinköpare

072-083 01 88perham.rahamn@riddermarkbil.se
avatar

Ljiridon Bajgora

Inköpsadministratör

076-697 55 59ljiridon.bajgora@riddermarkbil.se
avatar

Abdirahman Aadan

Privatinköpare

072-085 03 07abdirahman.aadan@riddermarkbil.se
avatar

Jakob Stodolski

Privatinköpare

072-148 73 08jakob.stodolski@riddermarkbil.se
avatar

Vincent Ekström

Privatinköpare

073-543 65 43vincent.ekstrom@riddermarkbil.se
avatar

William Thander

Inköpsadministratör

076-696 91 29william.thander@riddermarkbil.se
avatar

Malin Svenblad

Inköpsadministratör

070-698 89 71malin.svennblad@riddermarkbil.se
avatar

Alexander Wange

Privatinköpare

073-866 69 74alexander.wange@riddermarkbil.se
avatar

Hamza Zubidat

Inköpsadministratör

073-582 15 36hamza.zubidat@riddermarkbil.se
background