Privatinköp

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg i din bilförsäljning.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 16:00

Söndag: 10:00 - 16:00

privatinkop@riddermarkbil.se 010-332 22 33
Teamleader

Jonatan Thilander

Teamleader

073-532 98 49 jonatan.thilander@riddermarkbil.se
Privatinköp

Emanuel Foring

Privatinköpare

079-066 49 98 emanuel.foring@riddermarkbil.se

Stefan Jovanov

Privatinköpare

070-551 23 81 stefan.jovanov@riddermarkbil.se

Elin Smith

Inköpsadministratör

070-228 99 75 Elin.Smith@riddermarkbil.se

Daniel Barvehed

Inköpsadministratör

070-748 90 06 Daniel.barvehed@riddermarkbil.se

Michel Krstic

Privatinköpare

073-521 86 50 michel.krstic@riddermarkbil.se

Adam Wahlberg

Privatinköpare

079-067 06 29 adam.wahlberg@riddermarkbil.se

Jesper Johansson

Privatinköpare

079-067 79 73 jesper.johansson@riddermarkbil.se

Andreas Fomin Gabrielsson

Privatinköpare

079-098 24 41 andreas.fomin@riddermarkbil.se

Nicolas Zeljic

Privatinköpare

079-098 24 58 nicolas.zeljic@riddermarkbil.se

Samir Kapil

Privatinköpare

079-098 01 96 samir.kapil@riddermarkbil.se

Bojan Dancu

Privatinköpare

076-495 50 27 bojan.dancu@riddermarkbil.se

Perham Rahmani

Privatinköpare

072-083 01 88 perham.rahamn@riddermarkbil.se

Jose Stenbom

Privatinköpare

072-147 62 29 jose.stenbom@riddermarkbil.se

Ljiridon Bajgora

Inköpsadministratör

076-697 55 59 ljiridon.bajgora@riddermarkbil.se

Abdirahman Aadan

Privatinköpare

072-085 03 07 abdirahman.aadan@riddermarkbil.se

Erkan Kose

Privatinköpare

072-084 07 17 erkan.kose@riddermarkbil.se

Yakup Comert

Privatinköpare

076-496 58 36 yakup.comert@riddermarkbil.se

Nizar Hamdi

Privatinköpare

072-084 32 27 nizar.hamdi@riddermarkbil.se

10

Butiker

2000

Alltid minst 2000 bilar i lager

180

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som 79.1k andra, köp din bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693