Östersund

Vår butik i Östersund rymmer över 130 begagnade fordon och är det självklara valet för dig som skall köpa eller sälja en bil. Varmt välkommen!

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Fagerbacken 70, 831 48, Östersund ostersund@riddermarkbil.se 010-330 73 99
Försäljning

Hussein Azzam

Driftledare

hussein.azzam@riddermarkbil.se

Emil Eriksson

Försäljning

073-509 95 55 emil.eriksson@riddermarkbil.se

Knut Haugen

Försäljning

070-362 92 80 knut.haugen@riddermarkbil.se

Jacob Arvidsson

Försäljningschef

073-501 07 41 jacob.arvidsson@riddermarkbil.se

Patrik Petersson

Försäljning

070-455 94 64 patrik.petersson@riddermarkbil.se

Sammy Nystrand

Försäljning

073-504 52 09 sammy.nystrand@riddermarkbil.se

Julia Månsson

Försäljning

076-698 06 34 julia.mansson@riddermarkbil.se

Leo Persson

Försäljning

079-098 32 37 leo.persson@riddermarkbil.se

Zebastian Uppling

Försäljning

073-867 59 41 zebastian.uppling@riddermarkbil.se

10

Butiker

2000

Alltid minst 2000 bilar i lager

180

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som 79.1k andra, köp din bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693