Vi är tillgängliga 08-24, 7 dagar i veckan. Sälj, köp & byt bil utan att lämna hemmet med landets snabbaste chaufförsservice.

Järfälla

Här hittar ni alltid cirka 350 leveransklara begagnade fordon i lager. Hemleverans 7 dagar i veckan. Vi levererar till nästan hela Sverige dagen efter.

Telefontider

Mån - Sön: 08:00 - 24:00

Besökstider i butik

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Järfälla

Välkomna att kontakta oss vid frågor om din bil.
Vi finns här för dig före, under och efter din bilaffär.
Vår målsättning är att svara på ditt mail inom 24h.

se våra bilar i lager

Här kan ni hitta oss

Kontovägen 5, 175 62, Järfälla

010-330 74 00

Här hittar ni oss

Medarbetare Järfälla

avatar

Sirwan Sabah

Försäljningschef

073-530 72 55sirwan.sabah@riddermarkbil.se
ArabiskaEngelskaPersiskaKurdiskaSvenska
avatar

Farhad Shakely

Anläggningschef

073-500 23 37farhad.shakely@riddermarkbil.se
EngelskaKurdiskaSvenska
avatar

Ipeter Ahnell

Affärsutveckling

ipeter.ahnell@riddermarkbil.se
ArabiskaEngelska
avatar

Carl-Edward Wallin

Försäljningschef

072-142 04 91carl-edward.wallin@riddermarkbil.se
EngelskaSvenska
avatar

Kristoffer Sergenti

Försäljning

076-495 79 25kristoffer.sergenti@riddermarkbil.se
EngelskaItalienskaSvenska
avatar

Nathalia Fornalczyk

Försäljning

nathalia.fornalczyk@riddermarkbil.se
EngelskaPolskaSvenska
avatar

Ghazwan Al-Lami

Försäljning

076-291 97 78ghazwan@riddermarkbil.se
background