Vi är tillgängliga 08-24, 7 dagar i veckan. Sälj, köp & byt bil utan att lämna hemmet med landets snabbaste chaufförsservice.

Huvudkontor

I Alvik Strand, Bromma, ligger vårt huvudkontor i Stockholm

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Huvudkontor

Välkomna att kontakta oss vid frågor om din bil.
Vi finns här för dig före, under och efter din bilaffär.
Vår målsättning är att svara på ditt mail inom 24h.

Här kan ni hitta oss

Gustavslundsvägen 18, 16751, Bromma

08-590 930 40

Här hittar ni oss

Medarbetare Business Support

avatar

Sandra Vainikka

Redovisningschef

08-27 77 57sandra.vainikka@riddermarkbil.se
avatar

Sabina Masood

Ekonomiassistent

08-27 77 57sabina.masood@riddermarkbil.se
avatar

Annika Dahlberg

Ekonomiassistent

08-27 77 57annika.dahlberg@riddermarkbil.se
avatar

Bojana Adzemovic

Ekonomiassistent

08-27 77 57bojana.adzemovic@riddermarkbil.se
avatar

Shakera Rubayat

Ekonomiassistent

08-27 77 57shakera.rubayat@riddermarkbil.se
avatar

Jaime Alvarado

Ekonomiassistent

08-27 77 57jaime.alvarado@riddermarkbil.se
avatar

Josefine Tobé-Yohannes

Ekonomiassistent

08-27 77 57josefine.tobe-yohannes@riddermarkbil.se
avatar

Saeede Rosenberg

Ekonomiassistent

08-27 77 57saeede.rosenberg@riddermarkbil.se

Medarbetare Huvudkontor

avatar

Idalina Santamäki

Kvalitet & Kommunikationsansvarig

073-050 02 57idalina.santamaki@riddermarkbil.se
avatar

Carl-Adam Georgenson

Affärsutveckling

carl-adam.georgenson@riddermarkbil.se
avatar

Filip Tellebo

Affärsanalytiker

070-172 07 84filip.tellebo@riddermarkbil.se
avatar

Morgan Hedquist

Head of Sourcing & Online Sales

morgan.hedquist@riddermarkbil.se
avatar

Peter Dunder

IT-Driftchef

peter.dunder@riddermarkbil.se
avatar

Jonas Björkman

Affärsutveckling

jonas.bjorkman@riddermarkbil.se
avatar

Rita Matti

Customer Success Manager

076-698 32 96rita.matti@riddermarkbil.se
avatar

Filip Danielsson

Head of Digital Marketing

filip.danielsson@riddermarkbil.se
avatar

Piotr Perzanowski

Affärsutveckling

piotr.perzanowski@riddermarkbil.se
background