Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Huvudkontor

I Alvik Strand, Bromma, ligger vårt huvudkontor i Stockholm

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Huvudkontor

Välkomna att kontakta oss vid frågor om din bil.
Vi finns här för dig före, under och efter din bilaffär.
Vår målsättning är att svara på ditt mail inom 24h.

Här kan ni hitta oss

Gustavslundsvägen 18, 16751, Bromma

08-590 930 40

Här hittar ni oss

Medarbetare Business Support

avatar

Sandra Vainikka

Redovisningschef

08-27 77 57sandra.vainikka@riddermarkbil.se
avatar

Sabina Masood

Ekonomiassistent

08-27 77 57sabina.masood@riddermarkbil.se
avatar

Frida Elmberg

Ekonomiassistent

08-27 77 57frida.elmberg@riddermarkbil.se
avatar

Annika Dahlberg

Ekonomiassistent

08-27 77 57annika.dahlberg@riddermarkbil.se
avatar

Bojana Adzemovic

Ekonomiassistent

08-27 77 57bojana.adzemovic@riddermarkbil.se
avatar

Shakera Rubayat

Ekonomiassistent

08-27 77 57shakera.rubayat@riddermarkbil.se
avatar

Jaime Alvarado

Ekonomiassistent

08-27 77 57jaime.alvarado@riddermarkbil.se

Medarbetare Huvudkontor

avatar

Anders Forsman

Head of Retail Sales

anders.forssman@riddermarkbil.se
avatar

Idalina Santamäki

Kvalitet & Marknadsansvarig

073-050 02 57idalina.santamaki@riddermarkbil.se
avatar

Carl-Adam Georgenson

Affärsutveckling

carl-adam.georgenson@riddermarkbil.se
avatar

Filip Tellebo

Affärsanalytiker

070-172 07 84filip.tellebo@riddermarkbil.se
avatar

Peter Dunder

IT-Driftchef

peter.dunder@riddermarkbil.se
avatar

Petter Östmark

Produktionsansvarig Kungsängen

073-546 87 44petter.ostmark@riddermarkbil.se
avatar

Jonas Björkman

Affärsutveckling

jonas.bjorkman@riddermarkbil.se
avatar

Rita Matti

Customer Success Manager

076-698 32 96rita.matti@riddermarkbil.se
avatar

Filip Danielsson

Head of Digital Marketing

filip.danielsson@riddermarkbil.se
avatar

Piotr Perzanowski

Affärsutveckling

piotr.perzanowski@riddermarkbil.se
background