Arlanda

Välkommen till vår butik i Arlanda.

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Maskingatan 8A, 195 60 Arlanda Stad

arlanda@riddermarkbil.se

08-591 122 30

Försäljning

Vendela Arvidsson

Försäljning

Efter en lång tids resande i bl.a. Sydamerika bestämde sig Vendela för att komma till oss. Med noggranna försäljningar och hög kundnöjdhet är hon lika populär bland kollegor som kunder.

070-314 88 01

vendela.arvidsson@riddermarkbil.se

Ivo Tarning

Försäljning

Först ut att skotta bilar när det snöar! Ivo är ofta motorn i Arlandas säljteam. Med ett sinne för service och en vilja att alltid hitta den perfekta bilen för varje kund är han en given spelare i butiken.

070-224 93 05

ivo.tarning@riddermarkbil.se

David Klaman

Försäljning

Med David i rummet kan du glömma den obekväma tystnaden. Butikens energiknippe med en oerhörd känsla för detaljer och en nyfikenhet som gjort honom kunnig som få.

070 378 83 80

david.klaman@riddermarkbil.se

Daniel Jylkkä

Försäljning

Märsta-bo med engagemang i blodet som varit hos oss sedan hösten 2017. Daniel är en sällsynt kombination av uppskattad småbarnspappa och briljant bilförsäljare.

070-698 39 04

daniel.jylkka@riddermarkbil.se

Vikien Wartan

Försäljning

Förmodligen obesegrad i TP baserat på hans grad av allmänbildning. Butikens snille med ett fullfjädrat öga för bra affärer som gynnar både kunden och bolaget.

070 – 210 38 93

vikien.wartan@riddermarkbil.se

Anläggningschef

Rasmus Hedenstedt

Anläggningschef

Bolagets yngsta anläggningschef kommer närmst från Toyota. Genuint intresserad av allt som har 2 eller 4 hjul och ledaregenskaper som heter duga.

070-698 89 71

rasmus@riddermarkbil.se

Senast inkomna bilar i Arlanda-butiken:

Se alla bilar i lager