Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Arlanda

Välkomna till vår butik i Arlanda Stad. Här hittar du alltid över 120 begagnade och leveransklara fordon i butiken.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Maskingatan 8A, 195 60, Arlanda Stad arlanda@riddermarkbil.se 08-591 122 30
Arlanda

Lanå Dawd

Säljchef

lana.dawd@riddermarkbil.se
Försäljning

Jonathan Gertz

Försäljning

070-698 80 67 jonathan.gertz@riddermarkbil.se

Tobias Issabhay

Försäljning

070-384 04 03 tobias.issabhay@riddermarkbil.se

Dennis Gül

Försäljning

070-663 39 45 dennis.gul@riddermarkbil.se

Emrik Bergman

Försäljning

070-551 22 74 emrik.bergman@riddermarkbil.se

Peyam Berenji

Försäljning

070-593 73 18 peyam.berenji@riddermarkbil.se

Sergej Karapetjan

Försäljning

073-866 53 13 sergej.karapetjan@riddermarkbil.se

10

Butiker

2000

Alltid minst 2000 bilar i lager

180

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693