Bilhandlare / Bilfirma i Täby | Riddermark Bil
Angående COVID-19
Vi erbjuder idag hemleverans av din bil till hela Sverige för dig som vill.
Vi säkerställer att all vår personal är symtomfri varje dag, såväl säljare som chaufförer detta för ert och vårt bästa. Läs mer här!

Täby

Välkomna till Riddermark Bil i Arninge, Täby.
Här hittar ni alltid över 120 leveransklara begagnade fordon i lager. 

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Måttbandsvägen 3A, 18766 Täby

Försäljning
Jonathan

Jonathan Gertz

Försäljning

070-698 80 67

jonathan.gertz@riddermarkbil.se

Benjamin

Benjamin Berggren

Försäljning

070-550 85 67

benjamin.berggren@riddermarkbil.se

Sivan Younan

Sivan Younan

Försäljning

076 319 98 28

Sivan.younan@riddermarkbil.se

Johan

Johan Pettersson

Försäljningschef

070-396 65 60

Johan.Pettersson@riddermarkbil.se

Bea

Beatrice Waxin

Försäljning

073-536 81 99

beatrice.waxin@riddermarkbil.se

Svante

Svante Nilsson

Försäljning

073-508 23 48

Svante.nilsson@riddermarkbil.se

Tobias

Tobias Dåverklo

Driftledare

070-380 17 04

tobias.daverklo@riddermarkbil.se