Täby

Välkomna till Riddermark Bil i Arninge, Täby.
Här hittar ni alltid över 120 leveransklara begagnade fordon i lager. 

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Måttbandsvägen 3A, 18766 Täby

Försäljning
Jonathan

Jonathan Gertz

Försäljning

070-698 80 67

jonathan.gertz@riddermarkbil.se

Pontus

Pontus Torstensson

Försäljning

070-240 10 21

pontus.torstensson@riddermarkbil.se

Tobias

Tobias Dåverklo

Försäljning

070-380 17 04

tobias.daverklo@riddermarkbil.se

Pontus

Benjamin Berggren

Försäljning

070-550 85 67

benjamin.berggren@riddermarkbil.se

Pontus

Alexader Qvist Carlsson

Försäljning

076-314 83 56

alexander.qvist.carlsson@riddermarkbil.se

Pontus

Svante Nilsson

Försäljning

073-508 23 48

svante.nilsson@riddermarkbil.se

Sivan

Sivan Younan

Försäljning

076-319 98 28

sivan.younan@riddermarkbil.se

Dimitry

Dimitry Antsutkin

Försäljning

073-521 24 99

dmitry.antsutkin@riddermarkbil.se

Farhad

Farhad Shakely

Ställföreträdande Anläggningschef

073-500 23 37

farhad.shakely@riddermarkbil.se

Adam

Adam Fredborg

Anläggningschef

adam.fredborg@riddermarkbil.se