Privatinköp

Vi köper din bil 

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg 
i din bilförsäljning. Klicka här om du vill veta mer om hur du säljer din bil till oss

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Särskilda öppettider ses längst ned på sidan. 


Stefan Jovanov
Privatinköpare

070-551 23 81

stefan.jovanov@riddermarkbil.se

Oscar Dignam

Oscar Dignam
Privatinköpare

079-066 40 14

oscar.dignam@riddermarkbil.se

Maid Smajic

Maid Smajic
Privatinköpare

079-066 36 27

maid.smajic@riddermarkbil.se

Lucas Leonardo

Lucas Leonardo
Privatinköpare

079-066 40 45

lucas.leonardo@riddermarkbil.se

Johan Gustavsson

Johan Gustavsson
Privatinköpare

076-309 65 67

johan.gustavsson@riddermarkbil.se

Igor Opic

Igor Opic
Chef privatinköp

.

Igor.opic@riddermarkbil.se

Elin Smith

Elin Smith
Privatinköpare

070-228 99 75

elin.smith@riddermarkbil.se

Dennis Astesson

Dennis Astesson
Privatinköpare

079-066 40 33

dennis.astesson@riddermarkbil.se

Emanuel Foring

Emanuel Foring
Privatinköpare

079-066 49 98

emanuel.foring@riddermarkbil.se


Peter Dunder
.

.

.

Michel Krstic

Michel Krstic
Privatinköpare

073-521 86 50

michel.krstic@riddermarkbil.se

Sebastian Larsson

Sebastian Larsson
Privatinköpare

079-098 25 02

sebastian.larsson@riddermarkbil.se

Nicolas Zeljic

Nicolas Zeljic
Privatinköpare

073-521 86 50

nicolas.zeljic@riddermarkbil.se

Andreas Fomin

Andreas Fomin
Privatinköpare

079-098 24 41

andreas.fomin@riddermarkbil.se

Melissa Grönstrand

Melissa Grönstrand
Privatinköpare

079-098 02 38

melissa.gronstrand@riddermarkbil.se

Samir Kapil

Samir Kapil
Privatinköpare

079-098 01 96

samir.kapil@riddermarkbil.se

Andreas Gustavsson

Andreas Gustavsson
Privatinköpare

079-098 10 81

andreas.gustavsson@riddermarkbil.se

Jesper Johansson

Jesper Johansson
Privatinköpare

079-067 79 73

jesper.johansson@riddermarkbil.se

Jonathan Reinoso

Jonathan Reinoso
Privatinköpare

079-065 68 32

jonathan.reinoso@riddermarkbil.se

Bojan Dancu

Bojan Dancu
Privatinköpare

076-495 50 27

bojan.dancu@riddermarkbil.se