Privatinköp

Vi köper din bil 

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg 
i din bilförsäljning. Klicka här om du vill veta mer om hur du säljer din bil till oss

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Särskilda öppettider ses längst ned på sidan. 


Jasmine Hasmik Ghazal
Privatinköpare

070-698 89 75

hasmik.ghazal@riddermarkbil.se


Simon Mezek
Privatinköpare

076-320 32 78

simon.mezek@riddermarkbil.se


Andreas Sand
Privatinköpare

070-698 89 70

andreas.sand@riddermarkbil.se

Jiyan

Jiyan Al
Privatinköpare

076-696 91 29

jiyan.al@riddermarkbil.se

Waseem

Waseem Rahim
Privatinköpare

076-696 62 27

waseem.rahim@riddermarkbil.se


Stefan Jovanov
Privatinköpare

070-551 23 81

stefan.jovanov@riddermarkbil.se


Mona Adlouni
Privatinköpare

073-531 19 10

mona.adlouni@riddermarkbil.se

Julia

Julia Af Ekenstam

Privatinköpare

076-585 71 52

julia.af.ekenstam@riddermarkbil.se


Peter Dunder
Privatinköpschef

.

peter.dunder@riddermarkbil.se