Privatinköp

Vi köper din bil 

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg 
i din bilförsäljning. Klicka här om du vill veta mer om hur du säljer din bil till oss

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Särskilda öppettider ses längst ned på sidan. 


Jasmine Hasmik Ghazal
Privatinköpare

070-698 89 75

hasmik.ghazal@riddermarkbil.se

Jiyan

Jiyan Al
Privatinköpare

076-696 91 29

jiyan.al@riddermarkbil.se

Waseem

Waseem Rahim
Privatinköpare

076-696 62 27

waseem.rahim@riddermarkbil.se


Stefan Jovanov
Privatinköpare

070-551 23 81

stefan.jovanov@riddermarkbil.se


Mona Adlouni
Privatinköpare

073-531 19 10

mona.adlouni@riddermarkbil.se

Oscar Dignam

Oscar Dignam
Privatinköpare

079-066 40 14

oscar.dignam@riddermarkbil.se

Marcus Nelson

Marcus Nelson
Privatinköpare

079-065 82 89

marcus.nelson@riddermarkbil.se

Maid Smajic

Maid Smajic
Privatinköpare

079-066 36 27

maid.smajic@riddermarkbil.se

Lucas Leonardo

Lucas Leonardo
Privatinköpare

079-066 40 45

lucas.leonardo@riddermarkbil.se

Jonathan Thilander

Jonathan Thilander
Privatinköpare

073-532 98 49

jonathan.thilander@riddermarkbil.se

Johan Gustavsson

Johan Gustavsson
Privatinköpare

076-309 65 67

johan.gustavsson@riddermarkbil.se

Igor Opic

Igor Opic
Chef privatinköp

.

Igor.opic@riddermarkbil.se

Elin Smith

Elin Smith
Privatinköpare

076-696 62 27

elin.smith@riddermarkbil.se

Dennis Astesson

Dennis Astesson
Privatinköpare

079-066 40 33

dennis.astesson@riddermarkbil.se

Emanuel Foring

Emanuel Foring
Privatinköpare

079-066 49 98

emanuel.foring@riddermarkbil.se


Peter Dunder
.

.

.