Vi köper din bil 

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg 
i din bilförsäljning. Klicka här om du vill veta mer om hur du säljer din bil till oss

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Särskilda öppettider ses längst ned på sidan. 


Josefine Jönsson
Privatinköpare

073-500 36 63

josefine.jonsson@riddermarkbil.se


Mona Adlouni
Privatinköpare

073-531 19 10

mona.adlouni@riddermarkbil.se


Stina Hedell 
Privatinköpare

070-230 24 36

stina.hedell@riddermarkbil.se


Hasmik Ghazal
Privatinköpare

070-698 89 75

hasmik.ghazal@riddermarkbil.se


Simon Krantz 
Privatinköpare

076-317 76 09

simon.krantz@riddermarkbil.se


Simon Mezek
Privatinköpare

076-320 32 78

simon.mezek@riddermarkbil.se


Stefan Jovanov
Privatinköpare

070-551 23 81

stefan.jovanov@riddermarkbil.se


Camilla Sievert
Privatinköpare

073-537 65 18

camilla.sievert@riddermarkbil.se


Christian Hanell
Privatinköpare

070-698 89 70

christian.hanell@riddermarkbil.se


Christian Barkels
Privatinköpschef

073-639 19 58

christian.barkels@riddermarkbil.se


Peter Dunder
Privatinköpschef

070-698 91 15

peter.dunder@riddermarkbil.se