Privatinköp
Angående COVID-19
Vi erbjuder idag hemleverans av din bil till hela Sverige för dig som vill.
Vi säkerställer att all vår personal är symtomfri varje dag, såväl säljare som chaufförer detta för ert och vårt bästa. Läs mer här!

Vi köper din bil 

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg 
i din bilförsäljning. Klicka här om du vill veta mer om hur du säljer din bil till oss

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Särskilda öppettider ses längst ned på sidan. 


Mona Adlouni
Privatinköpare

073-531 19 10

mona.adlouni@riddermarkbil.se


Jasmine Hasmik Ghazal
Privatinköpare

070-698 89 75

hasmik.ghazal@riddermarkbil.se


Simon Mezek
Privatinköpare

076-320 32 78

simon.mezek@riddermarkbil.se


Stefan Jovanov
Privatinköpare

070-551 23 81

stefan.jovanov@riddermarkbil.se


Camilla Sievert
Privatinköpare

073-537 65 18

camilla.sievert@riddermarkbil.se


Peter Dunder
Privatinköpschef

peter.dunder@riddermarkbil.se