Privatinköp
Angående COVID-19
Vi erbjuder idag hemleverans av din bil till hela Sverige för dig som vill.
Vi säkerställer att all vår personal är symtomfri varje dag, såväl säljare som chaufförer detta för ert och vårt bästa. Läs mer här!

Vi köper din bil 

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg 
i din bilförsäljning. Klicka här om du vill veta mer om hur du säljer din bil till oss

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Särskilda öppettider ses längst ned på sidan. 


Mona Adlouni
Privatinköpare

073-531 19 10

mona.adlouni@riddermarkbil.se


Jasmine Hasmik Ghazal
Privatinköpare

070-698 89 75

hasmik.ghazal@riddermarkbil.se


Simon Mezek
Privatinköpare

076-320 32 78

simon.mezek@riddermarkbil.se

Jiyan

Jiyan Al
Privatinköpare

076-696 91 29

jiyan.al@riddermarkbil.se

Waseem

Waseem Rahim
Privatinköpare

076-696 62 27

waseem.rahim@riddermarkbil.se

David

David Marchewka
Privatinköpare

076-696 71 96

david.marchewka@riddermarkbil.se


Stefan Jovanov
Privatinköpare

070-551 23 81

stefan.jovanov@riddermarkbil.se


Peter Dunder
Privatinköpschef

peter.dunder@riddermarkbil.se