Outbound
Angående COVID-19
Vi erbjuder idag hemleverans av din bil till hela Sverige för dig som vill.
Vi säkerställer att all vår personal är symtomfri varje dag, såväl säljare som chaufförer detta för ert och vårt bästa. Läs mer här!

Outbound 

Letar du efter en bra begagnad bil? Då har du hittat rätt. Våra outboundsäljare hjälper dig finna bilen just du söker. 

Klicka här för att se vårt utbud av begagnade bilar. 

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Särskilda öppettider ses längst ned på sidan. 




Abraham Hanna
Försäljning

076-698 41 51

abraham.hanna@riddermarkbil.se

Fabian

Fabian Klavetoft
Försäljning

076-696 89 80

fabian.klavetoft@riddermarkbil.se


Jacob Rydén
Försäljning

076-696 67 37

jacob.ryden@riddermarkbil.se

Julia

Julia Ohlsson
Försäljning

076-698 32 96

julia.ohlsson@riddermarkbil.se

Samuel

Samuel Reijers
Försäljning

073-504 34 32

samuel.reijers@riddermarkbil.se

Gabriel

Gabriel Miko
Försäljning

079-060 51 53

gabriel.miko@riddermarkbil.se

Milos

Milos Aleksov
Försäljning

073-506 96 12

milos.aleksov@riddermarkbil.se 


Jennifer Nozlihn
Försäljning

079-060 51 26

jennifer.nozlihn@riddermarkbil.se

Stina

Stina Hedell
Försäljning

070-230 24 36

stina.hedell@riddermarkbil.se