Östersund

Vår butik i Östersund rymmer över 130 begagnade fordon och är det självklara valet för dig som skall köpa eller sälja en bil. Varmt välkommen!

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Fagerbacken 70, 83148 Östersund

Försäljning
Stina

Stina Åhlin

Försäljning

073-631 51 13

stina.ahlin@riddermarkbil.se

Knut Haugen

Knut Haugen

Försäljning

070-362 92 80

knut.haugen@riddermarkbil.se

Emil Eriksson

Emil Eriksson

Försäljning

073-509 95 55

emil.eriksson@riddermarkbil.se

Max

Max Linde

Försäljning

073-515 71 51

max.linde@riddermarkbil.se

Patrik

Patrik Petersson

Försäljning

070-455 94 64

patrik.petersson@riddermarkbil.se

Hussein Azzam

Huzzein Azzam

Ställföreträdande anläggningschef

070-380 27 42

hussein.azzam@riddermarkbil.se

Jacob Arvidsson

Jacob Arvidsson

Anläggningschef

jacob.arvidsson@riddermarkbil.se