Bilhandlare / Bilfirma i Östersund | Riddermark Bil
Angående COVID-19
Vi erbjuder idag hemleverans av din bil till hela Sverige för dig som vill.
Vi säkerställer att all vår personal är symtomfri varje dag, såväl säljare som chaufförer detta för ert och vårt bästa. Läs mer här!

Östersund

Vår butik i Östersund rymmer över 130 begagnade fordon och är det självklara valet för dig som skall köpa eller sälja en bil. Varmt välkommen!

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Fagerbacken 70, 83148 Östersund

Försäljning
Knut Haugen

Knut Haugen

Försäljning

070-362 92 80

knut.haugen@riddermarkbil.se

Julia

Julia Månsson

Försäljning

076 698 06 34

julia.mansson@riddermarkbil.se

Emil Eriksson

Emil Eriksson

Försäljning

073-509 95 55

emil.eriksson@riddermarkbil.se

Max

Max Linde

Försäljning

073-515 71 51

max.linde@riddermarkbil.se

Patrik

Patrik Petersson

Försäljning

070-455 94 64

patrik.petersson@riddermarkbil.se

Sammy

Sammy Nystrand

Försäljning

073-504 52 09

sammy.nystrand@riddermarkbil.se

Hussein Azzam

Huzzein Azzam

Säljledare

070-380 27 42

hussein.azzam@riddermarkbil.se

Jacob Arvidsson

Jacob Arvidsson

Säljchef

jacob.arvidsson@riddermarkbil.se