Bilhandlare / Bilfirma i Länna | Riddermark Bil

Länna

Välkomna till vår butik i Länna Handelsområde.
Här hittar ni alltid över 120 begagnade fordon i lager, klara för omgående leverans. 

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Nyckelvägen 2, 142 50 Skogås

Försäljning
Jesper Pettersson

Jesper Pettersson

Driftledare

072-526 37 77

jesper.pettersson@riddermarkbil.se

NaimBelek

Naim Belek

Försäljning

073-509 84 70

naim.belek@riddermarkbil.se

Anders Jacob

Anders Jacob

Försäljning

076-696 96 51

anders.jacob@riddermarkbil.se

OliverC

Oliver Cautellier

Försäljning

073-546 23 17

oliver.cautellier@riddermarkbil.se

Volkan Kizil

Volkan Kizil

Försäljning

073-504 17 06

volkan.kizil@riddermarkbil.se

Ismail Lalami

Ismail Lalami

Försäljningschef

.

ismail.lalami@riddermarkbil.se

Ammar Al-dalal

Ammar Al-dalal

Försäljning

076-696 57 39

ammar.aldallal@riddermarkbil.se

Irma Trbovic

Irma Trbovic

Försäljning

070-240 10 21

irma.trbovic@riddermarkbil.se