Bilhandlare / Bilfirma i Länna | Riddermark Bil
Angående COVID-19
Vi erbjuder idag hemleverans av din bil till hela Sverige för dig som vill.
Vi säkerställer att all vår personal är symtomfri varje dag, såväl säljare som chaufförer detta för ert och vårt bästa. Läs mer här!

Länna

Välkomna till vår butik i Länna Handelsområde.
Här hittar ni alltid över 120 begagnade fordon i lager, klara för omgående leverans. 

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Nyckelvägen 2, 142 50 Skogås

Försäljning
Jesper Pettersson

Jesper Pettersson

Försäljning

072-526 37 77

jesper.pettersson@riddermarkbil.se

Sebastian

Naim Belek

Försäljning

073-509 84 70

naim.belek@riddermarkbil.se

Anders Jacob

Anders Jacob

Försäljning

076-696 96 51

anders.jacob@riddermarkbil.se

Naim Belek

Oliver Cautellier

Försäljning

073-546 23 17

oliver.cautellier@riddermarkbil.se

Volkan Kizil

Volkan Kizil

Försäljning

073-504 17 06

volkan.kizil@riddermarkbil.se

Ismail Lalami

Ismail Lalami

Försäljning

073-543 35 86

ismail.lalami@riddermarkbil.se

Ammar Al-dalal

Ammar Al-dalal

Försäljning

076-696 57 39

no-reply@tele2.com

Ellen Wikström

Oliver Lexing

Stf. Anläggningschef

073-504 94 49

oliver.lexing@riddermarkbil.se