Länna

Välkomna till vår butik i Länna Handelsområde.
Här hittar ni alltid över 120 begagnade fordon i lager, klara för omgående leverans. 

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

För särskilda öppettider se längst ned på sidan

Nyckelvägen 2, 142 50 Skogås

Försäljning
Jesper Pettersson

Jesper Pettersson

Försäljning

072-526 37 77

jesper.pettersson@riddermarkbil.se

Sebastian

Sebastian Åkerlund

Försäljning

076-310 64 08

sebastian.akerlund@riddermarkbil.se

Sebastian

Naim Belek

Försäljning

073-509 84 70

naim.belek@riddermarkbil.se

Naim Belek

Oliver Cautellier

Försäljning

073-546 23 17

oliver.cautellier@riddermarkbil.se

Ismail Lalami

Ismail Lalami

Försäljning

073-543 35 86

ismail.lalami@riddermarkbil.se

Volkan Kizil

Volkan Kizil

Försäljning

073-504 17 06

volkan.kizil@riddermarkbil.se

Ellen Wikström

Ellen Wikström

Försäljning

070-244 67 97

ellen.wikstrom@riddermarkbil.se

Ellen Wikström

Oliver Lexing

Stf. Anläggningschef

073-504 94 49

oliver.lexing@riddermarkbil.se

Tony Foring

Tony Foring

Anläggningschef

tony.foring@riddermarkbil.se