Bilhandlare / Bilfirma i Järfälla | Riddermark Bil

Järfälla

Här hittar ni alltid cirka 350 leveransklara begagnade fordon i lager.


Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00
För särskilda öppettider: Se längst ned på sidan

Veddestavägen 2, 175 62 Järfälla

Försäljning: 010-330 74 00
Försäljning

Farhad Shakely

Driftledare

073-5002337

farhad.shakely@riddermarkbil.se

Milos

Milos Aleksov
Försäljning

073-506 96 12

milos.aleksov@riddermarkbil.se 

Petra Rhawi

Petra Rhawi

Försäljning

076-696 49 47

petra.rhawi@riddermarkbil.se

Oguzhan Cigel

Oguzhan Cigel

Försäljning

070-226 91 42

ogge.cigel@riddermarkbil.se

Kristian Chahin

Kristian Chahin

Försäljning

070 263 63 16

kristian.chahin@riddermarkbil.se

Max Schjelderup

Max Schjelderup

Försäljning

076-6984027

max.schjelderup@riddermarkbil.se

Adam

Adam Fredborg

Försäljningschef

adam.fredborg@riddermarkbil.se

Sirwan Sabah

Sirwan Sabah

Försäljning

073-530 72 55

sirwan.sabah@riddermarkbil.se

Joakim Ericsson

Joakim Ericsson

Driftledare

070-698 97 93

joakim.ericsson@riddermarkbil.se

Valmir Hashani

Valmir Hashani

Försäljning

079-065 27 19

valmir.hashani@riddermarkbil.se