Järfälla

Med plats för över 350 bilar är Järfälla vårt givna huvudkontor i Stockholm.

Här finner du förutom försäljningen våra olika avdelningar för Inköp och Ekonomi.

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00
För särskilda öppettider: Se längst ned på sidan

Veddestavägen 2, 175 62 Järfälla

Försäljning: 010-330 74 00
Försäljning

Farhad Shakely

Driftledare

073-5002337

farhad.shakely@riddermarkbil.se

Sivan

Sivan Younan

Försäljning

076-319 98 28

sivan.younan@riddermarkbil.se

Adam

Adam Fredborg

Försäljningschef

adam.fredborg@riddermarkbil.se

Sirwan Sabah

Sirwan Sabah

Försäljning

073-530 72 55

sirwan.sabah@riddermarkbil.se

Mimmi Karlsson

Mimmi Karlsson

Försäljning

073-500 96 39

mimmi.karlsson@riddermarkbil.se

male

Lukas Ramstedt

Försäljning

073-511 25 68

lukas.ramstedt@riddermarkbil.se

Filip Tellebo

Julia Af Ekenstam

Försäljning

076-585 71 52

julia.af.ekenstam@riddermarkbil.se

Olle Wiklund

Olle Wiklund

Försäljning

073-535 03 89

olle.wiklund@riddermarkbil.se

Joakim Ericsson

Eyyup Erdal

Försäljning

073-509 74 02

eyyup.erdal@riddermarkbil.se

Joakim Ericsson

Joakim Ericsson

Driftledare

070-698 97 93

joakim.ericsson@riddermarkbil.se

Ismail Kan

Anläggningschef

ismail.kan@riddermarkbil.se

Inköp
Carl-Adam Georgensson

Carl-Adam Georgensson

Inköpschef

077-071 02 00

carl-adam@riddermarkbil.se

Sten Åke Ryden

Sten Åke Rydén

Uppdragsförsäljning

070-698 89 79

sten-ake@riddermarkbil.se

Vikien Wartan

Vikien Wartan

Inköp företag

070-210 38 93

vikien.wartan@riddermarkbil.se

Fabian Lagerblad

Nicklas Oscarsson

Inköp Transportbilar

070-378 89 50

nicklas.oscarsson@riddermarkbil.se

Fabian Lagerblad

Assur Samano

Inköp Transportbilar

070-698 89 71

assur.samano@riddermarkbil.se

Business Support
Klas Höjer

Klas Höjer

Redovisningschef

08-277 757

klas@riddermarkbil.se

Sandra Elmberg

Sandra Elmberg

Ekonomiassistent

08-277 757

sandra.elmberg@riddermarkbil.se

Sandra Vainikka

Sandra Vainikka

Ekonomiassistent

08-277 757

sandra.vainikka@riddermarkbil.se

Sabina Masood

Sabina Masood

Ekonomiassistent

08-277 757

sabina.masood@riddermarkbil.se

Frida Elmberg

Frida Elmberg

Ekonomiassistent

08-277 757

frida.elmberg@riddermarkbil.se

Övriga
Idalina Santamaki

Idalina Santamäki

Marknadskommunikatör

073-050 02 57

idalina@riddermarkbil.se


Anders Forssman

Expansionsansvarig

anders.forssman@riddermarkbil.se

Henrik Grunning

Henrik Grunning

Head of sales

henrik.grunning@riddermarkbil.se


Petter Östmark

Produktionsansvarig Kungsängen

073-546 87 44

petter.ostmark@riddermarkbil.se

Affärsutvecklare
Karl Tyren

Karl Tyrén

karl@riddermarkbil.se

VD
Alexander Riddermark

Alexander Riddermark

alexander@riddermarkbil.se