Bilhandlare / Bilfirma i Järfälla | Riddermark Bil

Järfälla

Här hittar ni alltid cirka 350 leveransklara begagnade fordon i lager.


Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lördag: 10.00-18.00
söndag: 10.00-16.00
För särskilda öppettider: Se längst ned på sidan

Kontovägen 5, 175 62 Järfälla

Försäljning: 010-330 74 00
Försäljning

Farhad Shakely

Driftledare

073-5002337

farhad.shakely@riddermarkbil.se

Milos

Milos Aleksov
Försäljning

073-506 96 12

milos.aleksov@riddermarkbil.se 

Petra Rhawi

Petra Rhawi

Försäljning

076-696 49 47

petra.rhawi@riddermarkbil.se

Oguzhan Cigel

Oguzhan Cigel

Försäljning

070-226 91 42

ogge.cigel@riddermarkbil.se

Max Schjelderup

Max Schjelderup

Försäljning

076-6984027

max.schjelderup@riddermarkbil.se

Adam

Adam Fredborg

Försäljningschef

adam.fredborg@riddermarkbil.se

Sirwan Sabah

Sirwan Sabah

Försäljning

073-530 72 55

sirwan.sabah@riddermarkbil.se

David Delos

David Delos

Försäljning

079-066 05 34

david.delos@riddermarkbil.se

Fredrik Baggås

Fredrik Baggås
Försäljning

073-537 08 55

fredrik.baggas@riddermarkbil.se

Johan Nordahl

Johan Nordahl

Försäljning

072-144 75 54

johan.nordahl@riddermarkbil.se

Valmir Hashani

Valmir Hashani

Försäljning

079-065 27 19

valmir.hashani@riddermarkbil.se