Arlanda

Välkomna till vår butik i Arlanda Stad.
Här hittar du alltid över 120 begagnade och leveransklara fordon i butiken. 

Öppettider
mån-fre: 09.00-19.00
lör-sön : 10.00-16.00

Särskilda öppettider ses längst ned på sidan. 

Maskingatan 8A 195 60 Arlanda Stad

Försäljning

Daniel Jylkkä

Försäljning

070-698 39 04

daniel.jylkka@riddermarkbil.se


Tobias Issabhay

Försäljning

070-384 04 03

tobias.issabhay@riddermarkbil.se


Dennis Gül

Försäljning

070-663 39 45

dennis.gul@riddermarkbil.se


Emrik Bergman

Försäljning

070-551 22 74

emrik.bergman@riddermarkbil.se


Edvin Taheri

Försäljning

076-313 74 54

edvin.taheri@riddermarkbil.se

Osman Oygur

Osman Oygur

Försäljning

073-532 91 47

osman.oygur@riddermarkbil.se


Konstantinos Galaktios

Försäljning

073-529 47 43

konstantinos.galaktios@riddermarkbil.se


Vendela Arvidsson

Ställföreträdande Anläggningschef

070-314 88 01

vendela.arvidsson@riddermarkbil.se


Lanå Dawd

Anläggningschef

lana.dawd@riddermarkbil.se